Styrelsen

Här hittar du styrelsen och revisorer 2021/22

Ordförande – Lars Ekström (tillika VA-ansvarig i styrelsen), tomt 83, ordforande@vestanvik.se, 070-2750925
Vice ordförande – Anders Bernholtz, tomt 221, andersbz@vestanvik.se, 070-3720102
Sekreterare – Jessica Hallros, tomt 57, sekreterare@vestanvik.se, 076-1039951
Kassör – Anders Hellqvist, tomt 176, kassoren@vestanvik.se, 073-6000879
Skogen & Områdena – Rolf Källgren, tomt 96, rolf.kallgren696@outlook.com, 070-2140212
Vägar – Niclas Qvarfordt, tomt 327, niclas.qvarfordt@wahlstedtsbil.se, 070-6787725
Hamnar Daniel Krusheim, tomt 102, d.krusheim@hotmail.com, 070-9582945
Suppleant – vakant
Suppleant – Kristina Berthilsson, tomt 207, u.k.berthilsson@telia.com, 070-5231054

Revisorer  – Svante Grundberg, tomt 176, gunnel.grundberg@telia.com, 0702-100852 och
Thomas Svensson, tomt 371, thomas@stordalsvagen.se, 070-3060877
Revisorssuppleant – Helena Rosenqvist, tomt 324, rosenqvist.h@gmail.com, 072-2009702